This is a demo store. No orders will be fulfilled.
SI-TSS-BOARD-LR32
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-LR32
CLEAF Two-Sided TSS Panel, Wood, Color: Tarquini, Finish: Sable, 110-1/4 in L, 81-1/2 in W, 3/4 in THK
| Manufacturer SKU | SI-TSS-BOARD-LR32 |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Color | Tarquini |
| Material | Particleboard |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |