This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Cleaf LM60 Rialto | Smart Texture | 5/16" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-LM60-8MM
CLEAF Two-Sided TSS Panel, Wood, Color: Rialto, Finish: Smart, 110-1/4 in L, 81-1/2 in W, 5/16 in THK
| Manufacturer SKU | LM60 SMART/SMART 8MM |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Thickness | 5/16" |
| Material | Particleboard |
| Panel Thickness | 5/16" (≈8mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |