This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Cleaf LK55 Palissandro | Matrix Texture | 5/16" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-LK55-8MM
CLEAF Two-Sided TSS Panel, Wood, Color: Palissandro, Finish: Matrix, 110-1/4 in L, 81-1/2 in W, 5/16 in THK
Cleaf LK55 Palissandro | Matrix Texture | 5/16" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
SKU#
SI-TSS-BOARD-LK55-8MM
| Manufacturer SKU | TX08LK5500B6LK5500B65030 |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Color | Palissandro |
| Pattern # | LK55 |
| Pattern Name | Palissandro |
| Design | Woodgrains |
| Color Family | Taupe |
| Face Texture | Matrix |
| Back Texture | Matrix |
| Panel Thickness | 5/16" (≈8mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |