This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Cleaf LK44 Noce Leuca | Scultura Texture | 5/8" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-LK44-16MM
CLEAF Two-Sided TSS Panel, Wood, Color: Noce Leuca, Finish: Scultura, 120-1/4 in L, 81-1/2 in W, 5/8 in THK
Cleaf LK44 Noce Leuca | Scultura Texture | 5/8" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
SKU#
SI-TSS-BOARD-LK44-16MM
| Manufacturer SKU | SI-TSS-BOARD-LK44-16MM |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Design | Woodgrains |
| Face Texture | Scultura |
| Back Texture | Fiocco |
| Material | Particleboard |
| Panel Thickness | 5/8" (≈16mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |