This is a demo store. No orders will be fulfilled.
SI-TSS-BOARD-HM08
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-HM08
CLEAF TSS Panel, MDF, Color: Grigio Londra, Finish: Piombo, 120 in L, 51 in W, 3/4 in THK, Packaging Quantity: 40/Unit
| Manufacturer SKU | SI-TSS-BOARD-HM08 |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Color | Grigio Londra |
| Material | Particleboard |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |