This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Alvic Luxe® Metallo 4 | High Gloss Finish | 18mm Board | 48"W x 108"L
Only 0 left
SKU
LX-BRD-METALLO-4
Alvic Base Board, Series: Luxe®, MDF, Color: Metallo 4, Finish: High-Gloss, 9 ft L, 4 ft W, 18 mm THK
| Manufacturer SKU | LX-BRD-METALLO-4 |
|---|---|
| Brand | Alvic |
| Size | 48" x 108" |
| Finish | High-Gloss |
| Color | Metallo 4 |
| Design | Abstracts |
| Series | Luxe® |
| Panel Thickness | 11/16" (≈18mm) |
| Length | 108" |
| Width | 48" |
| Item Name | Base Board |