This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Alvic Zénit Gris Perla | Supermatt Finish | 18mm Board | 48"W x 108"L
Only 0 left
SKU
LX-BRD-GRIS-PERLA-SM
Alvic Base Board, Series: Zenit, MDF, Color: Gris Perla, Finish: Supermatt, 9 ft L, 4 ft W, 18 mm THK
| Manufacturer SKU | LX-BRD-GRIS-PERLA-SM |
|---|---|
| Brand | Alvic |
| Size | 48" x 108" |
| Color | Gris Perla |
| Design | Solids |
| Series | Zénit |
| Panel Thickness | 11/16" (≈18mm) |
| Length | 108" |
| Width | 48" |
| Item Name | Base Board |