This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Alvic Zénit Gris Nube | Supermatt Finish | 18mm Board | 8"W x 8"L
Only 0 left
SKU
LX-BRD-GRIS-NUBE-SM
Alvic Laminate Board, Series: Zenit, MDF, Color: Supermatt Gris Nube 03, 8 in L, 8 in W
| Manufacturer SKU | LX-BRD-GRIS-NUBE-SM |
|---|---|
| Brand | Alvic |
| Size | 48" x 108" |
| Design | Solids |
| Series | Zénit |
| Panel Thickness | 11/16" (≈18mm) |
| Length | 108" |
| Width | 48" |
| Item Name | Laminate Board |