This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Alvic Luxe® Euroline 03 | High Gloss Finish | 18mm Board | 48"W x 108"L
Only 0 left
SKU
LX-BRD-EUROLINE-03
Alvic Base Board, Series: Luxe®, MDF, Color: Euroline 3, Finish: High-Gloss, 9 ft L, 4 ft W, 18 mm THK
| Manufacturer SKU | LX-BRD-EUROLINE-03 |
|---|---|
| Brand | Alvic |
| Size | 48" x 108" |
| Finish | High-Gloss |
| Color | Euroline 3 |
| Design | Woodgrains |
| Series | Luxe® |
| Panel Thickness | 11/16" (≈18mm) |
| Length | 108" |
| Width | 48" |
| Item Name | Base Board |