This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Wilsonart Lujo 8236K Monteverdi | 05 Timbergrain Finish | Shoe Molding | 3/4"W x 15/32"H x 96"L
Only 0 left
SKU
8236K-05-4938
Wilsonart Lujo 8236K Monteverdi | 05 Timbergrain Finish | Shoe Molding | 3/4"W x 15/32"H x 96"L
SKU#
8236K-05-4938
| Manufacturer SKU | 8236K-05-4938 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 3/4" W x 15/32" H x 96" L |
| Finish | 05 Timbergrain |
| Color | Monteverdi |
| Design | Woodgrains |
| Color Family | Neutral |
| Length | 96" |
| Width | 3/4" |